DRÄKTSMYCKEN, 2 st, silver varav en David-Andersen. 1900-tal.

378287. DRÄKTSMYCKEN, 2 st, silver varav en David-Andersen. 1900-tal.

En brosch "Kopi fra folkmuseet David-Andersen 925S", diameter ca 5 cm.
Spänne, stämplad ABH 1919?, längd ca 5,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 596