SOFT AIR GUN, "STI off duty", 6 mm, M M, 2000-tal.
378264. SOFT AIR GUN, "STI off duty", 6 mm, M M, 2000-tal.
1 soft air gun i originalkartong med 1 extra magasin och med 1 förpackning skott (enkel bruksanvisning medföljer); Längd 14 cm.
1 HFC soft air gun; Längd 18 cm.
Ålders- och bruksslitage.
Funktionskontroll ej utförd.
Ålders- och bruksslitage.
Funktionskontroll ej utförd.