KERAMIK och GLAS, 5 delar, Höganäs, AM Studio, Rörstrand och Tilgmans.
37824. KERAMIK och GLAS, 5 delar, Höganäs, AM Studio, Rörstrand och Tilgmans.
Vas, glas, AM Studio.
Figurin, Höganäs.
Vas, flintgods, fajansfärjer, Rörstrand.
Fat, Tilgmans.
Vas, G. Millberg, Rörstrand.
Höjd ca 6-20 cm.
Höjd ca 6-21 cm.
Bruksslitage. Vas, fajansmåleri, repor och krackelyr.
Vas, glas, AM Studio.
Figurin, Höganäs.
Fat, Tilgmans.
Vas, G. Millberg, Rörstrand.
Höjd ca 6-20 cm.
Höjd ca 6-21 cm.