CURT CLEMENS. Porträtt, teckning, signerad samt daterad 1944.

378247. CURT CLEMENS. Porträtt, teckning, signerad samt daterad 1944.

Innanför passerpartout ca 40,5 x 59 cm.

Möjlig fuktskada, skada, fläckar, gulnad/blekt, lös baksida. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 586