TV-BÄNK, samt lådhurts, Ikea.

TV-BÄNK, samt lådhurts, Ikea.
3782392. TV-BÄNK, samt lådhurts, Ikea.

Tv-bänk
Höjd ca 63 cm
Bredd ca 118 cm
Djup ca 40 cm
Lådhurts på hjul
Höjd ca 57 cm
Bredd ca 41 cm
Djup ca 50 cm.

Bruksslitage, repor & märken, skruvar saknas, bucklor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tv-bänk
Höjd ca 63 cm
Bredd ca 118 cm
Djup ca 40 cm
Lådhurts på hjul
Höjd ca 57 cm
Bredd ca 41 cm
Djup ca 50 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 216