ASSIETTER samt LJUSSTAKAR, 14 delar, porslin, Musselmalet, Royal Copenhagen, Danmark.

378223. ASSIETTER samt LJUSSTAKAR, 14 delar, porslin, Musselmalet, Royal Copenhagen, Danmark.

Assietter, diameter 17 cm
Ljusstakar, höjd 5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
2 assietter med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Assietter, diameter 17 cm
Ljusstakar, höjd 5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
2 assietter med nagg.

Antal besök: 887