SOFFBORD, "Ovalen", Carl Malmsten, Åfors möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

378175. SOFFBORD, "Ovalen", Carl Malmsten, Åfors möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

Soffbord med oval skiva, längd 120, bredd 86, höjd 61 cm
Brännmärkt.

Repor samt märke på ett bordsben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännmärkt.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 205