BESTICK i rostfritt stål och bakelit, 18-delar.

378128. BESTICK i rostfritt stål och bakelit, 18-delar.

60-tal. Längd ca 18 cm. 6 knivar, 6 gafflar, 6 skedar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 064