RYGGSÄCK, Nike, 1990-tal.

RYGGSÄCK, Nike, 1990-tal.
3781184. RYGGSÄCK, Nike, 1990-tal.

Bredd ca 36. Djup ca 12. Höjd ca 47 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 319