KENNETH LINDGREN. akvarell, signerad samt daterad -91.

3781125. KENNETH LINDGREN. akvarell, signerad samt daterad -91.

Ramens mått ca 36 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramens mått ca 36 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 146