CLUBSOFFA, skinn, 1900-talets första del.

378052. CLUBSOFFA, skinn, 1900-talets första del.

Längd ca 190 cm
Bredd 90 cm
Höjd 85 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Omklädd sits, senare.
Större reva i rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 190 cm
Bredd 90 cm
Höjd 85 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Omklädd sits, senare.
Större reva i rygg.

Antal besök: 1 816