FÅTÖLJER, 2 st, funkis, 1930/40-tal.

378031. FÅTÖLJER, 2 st, funkis, 1930/40-tal.

Fåtöljer med svängda armstöd, klädseln är blommig och med kannelerade ryggar, höjd 80 cm, sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage.
Den ena fåtöljen har stor fläck på ena hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 226