REGISSÖRSSTOL, björk och läder, 1900-talets anda hälft.

377982. REGISSÖRSSTOL, björk och läder, 1900-talets anda hälft.

Stomme av björk, sits och rygg av läder. Hopfällbar.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 6 710