CIGARRLÅDA, trä, daterad 1957.

3779778. CIGARRLÅDA, trä, daterad 1957.

Höjd 22 cm. Bredd 32 cm. Djup 22 cm
Gjord av Hirchsprung cigarrlådor.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 250