BOJAN, porslin, Kina, 17/1800-tal.

377967. BOJAN, porslin, Kina, 17/1800-tal.

Höjd exkl. sockel och lock ca 24 cm.

Slitage. Kompletterat lock. Modern sockel i trä medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 862