PARTI SMYCKEN, mestadels silver. 1900/2000-tal.

37795. PARTI SMYCKEN, mestadels silver. 1900/2000-tal.

Bland annat ringar och örhängen.

Bruksslitage. Enstaka skador, en örkrok saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 554