SKÅP. med stenskiva, metallbeslag, 1900-tal.

37787. SKÅP. med stenskiva, metallbeslag, 1900-tal.

Höjd 103 cm, bredd 109 cm, djup 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 936