VÄGGRELIEFER, 4 st, keramik, Upsala Ekeby, signerade TK, 1900-talets mitt.

377863. VÄGGRELIEFER, 4 st, keramik, Upsala Ekeby, signerade TK, 1900-talets mitt.

10,5 x 10,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg finnes. Spicka finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

10,5 x 10,5 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg finnes. Spicka finnes.

Antal besök: 888