GLALGAR, 8 STYCKEN, skinnimitation med metallknappar, 1900-talets mitt.

377854. GLALGAR, 8 STYCKEN, skinnimitation med metallknappar, 1900-talets mitt.

Längd 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 42 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 749