BLOMBÄNK, PIEDESTAL, PALL, 1900-tal.

37783. BLOMBÄNK, PIEDESTAL, PALL, 1900-tal.

Blombordets längd 100. piedestalens höjd 65 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 1 134