OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA PÅ DUK signerad Ferrante.

3777981. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA PÅ DUK signerad Ferrante.

123 x 152 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

123 x 152 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 418