"COLT SINGLE ACTION ARMY.45", replica, metall och trä, 1900-talets senare hälft.

377795. "COLT SINGLE ACTION ARMY.45", replica, metall och trä, 1900-talets senare hälft.

Längd 28 cm.
Pipan utan genomgående hål.
6 blinda patroner medföljer.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28 cm.
Pipan utan genomgående hål.
6 blinda patroner medföljer.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 5 419