SOFFA, skinn, 1960-/70-tal.

SOFFA, skinn, 1960-/70-tal.
3777578. SOFFA, skinn, 1960-/70-tal.

Tresits. Lösa plymåer i rygg och sits. Längd ca 205, bredd 96, höjd 73 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Mindre fläckar kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 360