ÄLDRE KRISTALLPRISMOR, ca 100 stycken.

377742. ÄLDRE KRISTALLPRISMOR, ca 100 stycken.

Olikslipade prismor från 1900-talets första hälft.
Längder ca 3 - 9 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längder ca 3 - 9 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 785