BOKSKÅP, ek, vitrindörrar, 1930-tal.

377655. BOKSKÅP, ek, vitrindörrar, 1930-tal.

Höjd 133 cm
Längd 173 cm
Bredd 39 cm.

Bruksslitage
Vit färgrest vänster övre hörn.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 133 cm
Längd 173 cm
Bredd 39 cm.

Bruksslitage

Nyckel/nycklar finns.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 284