HÖRNSKÅP / VITRINSKÅP, 1900-tal.

377622. HÖRNSKÅP / VITRINSKÅP, 1900-tal.

Delbart. Övre del med vitrindörr och belysning. Undre del med skåpdörr och låda. Total höjd ca 200 cm, bredd 84 cm, djup 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 505