KOPP MED FAT, Dresden, empirestil, 1900-tal.

377602. KOPP MED FAT, Dresden, empirestil, 1900-tal.

Fatets diameter 19, koppens höjd 13 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 704