Helsingborgs Auktionskammare
Silver & Metall
Övriga metallföremål
CIGARETTETUI, motiv med flygmaskin, tidigt 1900-tal, nysilver.
377559. CIGARETTETUI, motiv med flygmaskin, tidigt 1900-tal, nysilver.
9 x 8,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
9 x 8,5 cm.
Slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
960