CIGARETTETUI, motiv med flygmaskin, tidigt 1900-tal, nysilver.

377559. CIGARETTETUI, motiv med flygmaskin, tidigt 1900-tal, nysilver.

9 x 8,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 x 8,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 041