EDIT WINBOM. Stillben, olja på duk, signerad.

3774901. EDIT WINBOM. Stillben, olja på duk, signerad.

51 x 55 cm. Rammått 63 x 69 cm.

Lös i ram. Nött kring kanterna, något märke.

Tema

Formstads Kvinnliga Konstnärer

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 1 913