NILS-FOLKE KNAFVE. LANDSKAP.

NILS-FOLKE KNAFVE. LANDSKAP.
3774897. NILS-FOLKE KNAFVE. LANDSKAP.

Signerad, olja på duk lagd på pannå 32x40 cm, rammått 40,5x48,5 cm.

Ramen med en brusten hörnfog.

Nils-Folke Knafve (1905–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramen med en brusten hörnfog.

Nils-Folke Knafve (1905–1996)

Antal besök: 374