3774817. SMYCKEN / BIJOUTERIER, ett parti b.la silver.
Uppdaterad 2024-09-24
Örhängen på bild 12 som är guldfärgade med silverfärgad plutt på baksidan utgår från partiet.
Ha detta i beaktning när ni budar.
Ej genomgått, skador och slitage kan förekomma.