SMYCKEN / BIJOUTERIER, ett parti b.la silver.

3774817. SMYCKEN / BIJOUTERIER, ett parti b.la silver.

Uppdaterad 2024-09-24
Örhängen på bild 12 som är guldfärgade med silverfärgad plutt på baksidan utgår från partiet.
Ha detta i beaktning när ni budar.

Ej genomgått, skador och slitage kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppdaterad 2024-09-24

Antal besök: 546