UNIFORMSDETALJER, 19/200-tal.

UNIFORMSDETALJER, 19/200-tal.
377466. UNIFORMSDETALJER, 19/200-tal.

Varierande storlekar, ev repliker.
9 snoddar i textilt material.
1 "knut", textilt material.
11 knappar, metall.
14 uniformsprydnader, metall.
3 uniformsstjärnor.
Ett större antal textila förtjänsttecken med monteringsanordningar.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 snoddar i textilt material.
1 "knut", textilt material.
11 knappar, metall.
14 uniformsprydnader, metall.
3 uniformsstjärnor.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 684