BORDSLAMPA, porslin, Italien, 1900-tal.

377453. BORDSLAMPA, porslin, Italien, 1900-tal.

Form av hänkelurna. Total höjd ca 57 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg. Skärm med smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 669