SAMLING LEKSAKSBILAR, 9 st, 1900-tal.

377450. SAMLING LEKSAKSBILAR, 9 st, 1900-tal.

Bland annat Rolls Royce III 1937, Corgi.
Längder mellan 11,5-18 cm.

Ålders samt bruksslitage.
1 bil med skadad/lös vindruta.
1 bil med flertalet skador, lösa delar, "Italieri".

Gör en kostnadsfri värdering!

Längder mellan 11,5-18 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 002