PAUL GRAF. 1866-1903, olja på pannå, signerad.

377440. PAUL GRAF. 1866-1903, olja på pannå, signerad.

Med ram 26 x 36 cm.

Svag repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med ram 26 x 36 cm.

Svag repa.

Antal besök: 4 567