HARRY BOOSTRÖM. "Non-illustrativ bild". Olja på pannå, signerad och daterad -85 a tergo.

377425. HARRY BOOSTRÖM. "Non-illustrativ bild". Olja på pannå, signerad och daterad -85 a tergo.

80 x 90 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 90 cm.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 460