SIRI DERKERT. litografi, " flicka med katt " signerad och numrerad 83/110.

377413. SIRI DERKERT. litografi, " flicka med katt " signerad och numrerad 83/110.

65 x 48 cm.

liten vattenskada i nederkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 48 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 527