GERD NORDENSKJÖLD. Olja på duk, signerad och daterad 56.

377407. GERD NORDENSKJÖLD. Olja på duk, signerad och daterad 56.

95 x 80 cm.

Färgbortfall samt omfattande krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

95 x 80 cm.

Antal besök: 2 663