PANELER, 3 st, trä, Kina 1900-tal.

3773656. PANELER, 3 st, trä, Kina 1900-tal.

Mått 116,5 cm - 134,5x23 cm - 176x19,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 191