BORDSLAMPOR, ett par, Flygsfors signerad.

377351. BORDSLAMPOR, ett par, Flygsfors signerad.

Höjd 40 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 802