SAMLING LEKSAKSBILAR, 9 st, bland annat Corgi Toys, 1900-tal.

377306. SAMLING LEKSAKSBILAR, 9 st, bland annat Corgi Toys, 1900-tal.

Rolls Royce modeller.
Längd mellan 13-14 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rolls Royce modeller.
Längd mellan 13-14 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 574