SKRIVBYRÅ, mahogny, Sverige 1950-tal.

3772611. SKRIVBYRÅ, mahogny, Sverige 1950-tal.

Skrivbyrå, Swedish Modern, mahogny. 3 lådor, skrivskiva med bakomliggande inredning. Infällda lås, draghandtag i mässing, nyckel. 1940/50-tal-
Höjd 115 cm
Bredd 98 cm
Djup 41 cm.

Mindre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 115 cm
Bredd 98 cm
Djup 41 cm.

Mindre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 449