HERMANN KÄTELHÖN. etsning, signerad.

3772590. HERMANN KÄTELHÖN. etsning, signerad.

Bildmått ca 19x14 cm.

Ej examinerad ur ram. Något vågig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått ca 19x14 cm.

Antal besök: 419