SOFFA, "Arild", rött skinn, IKEA, 2000-tal.

3772463. SOFFA, "Arild", rött skinn, IKEA, 2000-tal.

Tvåsits soffa med benställning av stål.
Längd 150 cm, djup 90 cm, sitthöjd ca 40 cm, rygghöjd 60 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 367