FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets första hälft.

377242. FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets första hälft.

Intarsiadekor.

Slitage, repor och märken, avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Intarsiadekor.

Antal besök: 886