SYMASKIN, "Club Computer", Elna, 1900-tal.

3772362. SYMASKIN, "Club Computer", Elna, 1900-tal.

Med fodral.
Längd ca 38cm.
Höjd ca 30cm.

Bruksslitage. Smutsad. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas. Viss odör. Defekt enligt uppgift.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med fodral.
Längd ca 38cm.
Höjd ca 30cm.

Antal besök: 277