HALSBAND, 18k guld, Bergmans Guldvaror, Arboga, 1900/2000-tal.

377206. HALSBAND, 18k guld, Bergmans Guldvaror, Arboga, 1900/2000-tal.

Bismarck, doserad bredd ca 2-5 mm.
Längd ca 46,5 cm.
Vikt ca 7,6 gram.

Slitage, medföljer ögla till hänge.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 46,5 cm.
Vikt ca 7,6 gram.

Antal besök: 702