22CT GULD VINTAGE VIGSELRING.

22CT GULD VINTAGE VIGSELRING.
3771878. 22CT GULD VINTAGE VIGSELRING.

Ett 2mm D-profil vanligt bröllopsband. Guldmonterad, stämplad 'J.W.LTD, 22, Birmingham, 1936'. Fingerstorlek K. Vikt 1.9g.

Allmänt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Allmänt ytslitage.

Antal besök: 231