HÖGTALARE, Philips, bakelit, 1900-talets första hälft.

377177. HÖGTALARE, Philips, bakelit, 1900-talets första hälft.

Höjd 48 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Ej funktionstestad.
Sladden utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Ej funktionstestad.
Sladden utbytt.

Antal besök: 1 207