ANDERS ÖSTERLIN. Komposition, färrglitografi nr 16/70, signerad.

377120. ANDERS ÖSTERLIN. Komposition, färrglitografi nr 16/70, signerad.

24,5x18 cm.

Något gulnad.

Anders Österlin (1926–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

24,5x18 cm.

Något gulnad.

Anders Österlin (1926–2011)

Antal besök: 1 089